fbpx

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie reklamy internetowej, gdzie konsumenci korzystają z różnorodnych urządzeń i platform komunikacyjnych, stawienie czoła skutecznie zmieniającym się preferencjom i zwyczajom zakupowym, wymaga od marketerów elastycznej strategii omnichannel.

Ta kompleksowa strategia integruje różne kanały komunikacji w sposób harmonijny, umożliwiając dotarcie do klientów we właściwym momencie i miejscu, niezależnie od tego, gdzie i jak korzystają z treści reklamowych.  

Jednym z głównych wyzwań, z jakimi borykają się marketerzy stosujący strategię omnichannel, jest problem porównywania wyników z różnych platform reklamowych. Każda z tych platform stanowi osobny kanał komunikacji, co sprawia, że zbieranie danych z różnych źródeł i ich porównywanie staje się skomplikowane. Każda platforma posiada własną metodologię i algorytmy, co może prowadzić do trudności w analizie danych.  

W Blis rozwiązujemy ten problem poprzez zintegrowanie wszystkich cyfrowych kanałów reklamowych w jednej platformie. Dzięki temu możemy dotrzeć do tego samego użytkownika na różnych płaszczyznach, co umożliwia porównywanie danych między kanałami i zapewnia spójne raportowanie wyników kampanii.  

Nasza platforma oferuje dostęp do różnorodnych kanałów komunikacji, takich jak:

  • reklama mobilna w aplikacjach i mobile web,
  • reklama na desktopie,
  • reklama na tabletach,
  • reklama w Smart TV,
  • reklama na konsolach,
  • reklama audio w podcastach i serwisach streamingowych,
  • reklama zewnętrzna na cyfrowych nośnikach reklamowych.  

uśmiechnięta kobieta sprawdzająca coś w telefonie na ulicy

Co to oznacza dla marketerów? 

Po pierwsze, oznacza to możliwość dotarcia do klientów przez różne punkty styku w trakcie dnia, tam gdzie w danym momencie są najbardziej otwarci na przekaz reklamowy. Od porannej kawy z telefonem w ręku, przez widok reklamy na drodze do pracy, aż po słuchanie ulubionego podcastu w trakcie treningu – możemy dotrzeć do klientów w każdym z tych momentów.  

Po drugie, dzięki integracji wszystkich kanałów w jednej platformie, marketerzy mogą łatwiej zarządzać swoimi kampaniami i monitorować ich skuteczność. Nasza platforma oferuje różnorodne raporty, takie jak Brand Lift, Footfall czy analiza wskaźników digital performance, które pozwalają na pełne zrozumienie wpływu kampanii na różne aspekty biznesowe.  

Podsumowując, Blis umożliwia marketerom realizację skutecznych strategii omnichannel, które pozwalają dotrzeć do klientów we właściwym czasie i miejscu, zwiększając jednocześnie zaangażowanie, lojalność i konwersje. Dzięki naszej platformie, marketerzy mogą osiągnąć lepsze rezultaty, mimo zmieniającego się krajobrazu reklamy internetowej i ograniczeń w dostępie do danych osobowych.  

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Blis może pomóc Ci w realizacji strategii omnichannel? Napisz do nas!