fbpx

Nareszcie możemy powiedzieć to głośno!

I podzielić się z Wami wyjątkowym osiągnięciem, które stanowi nie tylko potwierdzenie jakości naszych działań, ale także inspirację do dalszego rozwoju i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w najdroższej nam, branży marketingowej. Otóż w styczniu tego roku, otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie w konkursie “Diamenty Forbesa 2024”! 

Dlaczego dzielimy się tą wiadomością dopiero teraz? Po pierwsze, czekaliśmy na jej oficjalne ogłoszenie podczas warszawskiej gali, która odbyła się 11 marca. Po drugie, w Grupie Sample zawsze stawiamy na przemyślane działania i skupiamy się na dostarczaniu wartości naszym klientom i partnerom. Chcieliśmy upewnić się, że nasze dalsze kroki po otrzymaniu nagrody będą równie przemyślane i skuteczne, jak dotychczasowe działania, które pozwoliły nam zdobyć to wyróżnienie. 

 

Grupa Sample istnieje na rynku od 2015 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie i korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby reklamodawców, ale i wyznaczają nowe kierunki rozwoju dla całej branży. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań reklamowych z zakresu MarTech oraz reklamy natywnej, co umożliwia naszym klientom skuteczną komunikację z ich docelowymi odbiorcami.

Faktem, który bez wątpienia przyczynił się do otrzymania przez nas tej prestiżowej nagrody przyznawanej przez międzynarodowy dwutygodnik Forbes, jest nasza współpraca z Blis.com – globalną, unikalną platformą do zakupu kampanii omnichannel, która łączy w sobie zaawansowane technologie z jedną, zunifikowaną widownią. 

Wyróżnienie w konkursie „Diamenty Forbesa” jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również potwierdzeniem, że wybrana przez nas ścieżka jest właściwa i że innowacyjność, na którą stawiamy, przynosi realne efekty. Jest to również sygnał dla naszych obecnych i przyszłych partnerów, że Grupa Sample to wiarygodny i skuteczny partner biznesowy, na którym można polegać w dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu.

Diament Forbesa dla Grupy Sample to dla mnie nieopisana duma i wielka radość. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie naszej nieustannej pasji i zaangażowania w to, co robimy. Dziękujemy magazynowi Forbes za docenienie naszej pracy i za wsparcie, które motywuje nas do ciągłego rozwoju. Dziękuję także naszemu zespołowi, bez którego Grupa Sample nie byłaby w miejscu, w którym jest aktualnie – tak otrzymanie wyróżnienia skomentował Karol Suchenek, współzałożyciel naszej firmy.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom za zaufanie. Za to, że towarzyszą nam na tej fascynującej drodze pełnej wyzwań i nieustannego rozwoju. 

Na zakończenie, chcielibyśmy zapewnić, że to wyróżnienie to dla nas nie koniec, ale początek nowego rozdziału w naszej misji dostarczania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań reklamowych. Z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość i jakie nowe możliwości otworzą się przed nami i naszymi partnerami. Diament Forbesa 2024 to dopiero początek!